PŘÍPRAVNÉ KURZY

Vzhledem k velkému rozsahu znalostí, které jsou vyžadovány při zkoušce odborné způsobilosti, jsme pro Vás připravili možnost absolvování přípravných kurzů, které Vám pomohou lépe se připravit na uvedenou zkoušku.

Absolvent kurzu získá potřebné informace, znalosti a dovednosti, které mu umožní splnit hodnotící standard, obsáhnout všechny požadované kompetence základní kvalifikační úrovně (podle zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů) pro oblast ostrahy majetku a osob a získání profesní kvalifikace „Strážný“ podle Národní soustavy kvalifikací.

Zkouška odborné způsobilosti PK Strážný

Zkouška se koná před tříčlennou komisí autorizovaných osob.

  • Cena 1200,-Kč/osoba

Příprava ke zkoušce – zkrácená

Organizuje se zpravidla před zkouškou v rozsahu 6 hodin. Příprava zahrnuje popis zkoušky strážný, řešení testových otázek a typových situací. Součástí školení je vypracování cvičného testu. Následně na přípravu navazuje zkouška před tříčlennou komisí autorizovaných osob. Před zkrácenou formou přípravy je vhodná příprava zaměstnanců předem.

Jsme schopni pořádat kurzy jak ve vlastních prostorách, tak ve Vaší firmě. Dle individuální domluvy a při vyhovujícím počtu účastníků je možné pořádat školení i o víkendu nebo v odpoledních hodinách.

  • Cena: 600,- K/osoba

 

 

 

Napsat komentář